Diyarbakır Silvan Temizlik Hizmeti

Diyarbakır bölge itibari ile büyük evlere sahip olan bir ildir. Büyük evler ferah bir kullanıma sahip olsa da temizlik konusunda daha çok emek ve zaman ister. Biz Kaya Temizlik olarak Diyarbakır’da tüm bölgelere kaliteli temizlik hizmeti veriyoruz. Silvan temizlik hizmeti verirken aynı anda Diyarbakır’da da uzman ekiplerimiz pek çok evde hijyen çalışması yapar. Büyük bir firma olmamız müşterilerimizin verdiği destek ve memnuniyet geri dönüşleri sayesindedir.

 Deneyimli ve Her Alanda Temizlik Yapabilen Ekip

 Kaya temizlik olarak sürekli hizmet verdiğimiz noktalar bulunuyor. 9 yıllık süreçte eğer her seferinde aynı temizlik çizgisini yakalayamamış olsaydık ayakta kalamazdık. Pek çok bölgeye aynı zamanda hizmet verebilmemizin yanında ofislere, evlere, plazalar gibi dış cephelerin temizliği ve inşaat sonrasında oluşan kalıntıların temizlenerek kullanıma hazır hale getirilmesi için çalışmalar yapıyoruz.

 Yüksek Standartlı Temizliği Her Seferinde Yakalayabilmek

 Pek çok temizlik şirketi günü birlik eleman çalıştırır. Çalışan eleman ertesi gün çalışmadığı için performansı konusunda geri bildirim yapılamaz ve eğer temizlik yaptığı alan beklenilen temizlik seviyesinde değil ise bu durum müşteri için bir kayıptır. Biz sigortalı ve sürekli çalışanlarımız ile işinin bilincinde olan deneyim kazanmış personellerimiz ile hizmet veriyoruz.

 Bizi değerli kılan personelimizin güler yüzü ve uygun ekipmanlar ile hızlı bir şekilde temiz ortamlar sunabilme becerisidir. Yüksek iletişim kabiliyeti ve kazanılan deneyim sayesinde çalışmalar oldukça kısa sürede sonuçlandırılarak müşterinin zaman kaybı yaşamaması sağlanır.


Call Now ButtonTek Tıkla Ara!
WhatsApp chat