Diyarbakır Lice Temizlik Hizmeti

En deneyimli kadromuz ile hizmetimizi sunarak sizi memnun etmek en büyük çabamızdır. Sizleri memnun etmek ve temizlik işlerinizi gözünüz arkada kalmayacak şekilde Lice temizlik hizmeti evlerinize, iş yerlerinize kadar geliyoruz. Temizlik firması olarak işimizi çok sevdiğimiz için ve önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için yaptığımız her işi özenle yaparak önemsiyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda evlerinde istedikleri şekilde temizlik yapıyoruz. Aynı zamanda temizlik bittikten sonra müşterilerimizin memnun kalmadığı yenleri tekrardan temizleme garantisi veriyoruz.

 Temizlik firmamızda çalışan elemanlarımızın hepsi eğitimli ve deneyimli olup siz müşterilerimizi memnun etmek için evinize ve ya iş yeri temizliğine kendi evlerinden ya da iş yerlerinden daha çok önem göstermektedirler.

 Temizlik yapıldığı esnada elektrik kesintisi ve ya su kesintisi olursa sonraki gün kalan temizliği tamamlama garantisi de veriyoruz. Hizmetlerimiz yedi gün yirmi dört saat boyunca sürmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda onları memnun etmek çabası ile temizliğimizi en iyi şekilde tamamlıyoruz. Tak amacımız yaptığımız her temizlikte en iyi hijyeni sunmaktır.

 Temizlik Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 1) Öncelikle temizlik şirketi seçerken çalışma izninin olup olmadığına bakmalıyız.

 2) Personellerinin eğitimine, deneyimine ve sigortasının olup olmadığına bakmalıyız.

 3) Temizlik adına belgelerinin olup olmadığına dikkat etmeliyiz.

 4) Kurumsal şirket olup olmadıklarına dikkat etmeliyiz.

 5) Müşteri memnuniyetlerini de dikkate alarak araştırma yapıp temizlik şirketi hakkında bilgi sahibi olmalıyız.

 6) Yapılan temizlik sonrasında müşterisine garanti verip vermeyeceğine dikkat etmeliyiz.


Call Now ButtonTek Tıkla Ara!
WhatsApp chat