Plaza Temizliği

Plaza Temizlik Şirketi, olarak plaza temizliği hizmeti almak isteyen değerli müşterilerimiz ; KAYA temizlik şirketi olarak sizlere kaliteli ve ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.Plaza temizliği hizmetlerimiz inşaat sonrası plaza temizliği hizmeti ile başlayıp devamında sürekli hizmet alımı konusunda destek sağlayarak devam etmektedir.

– Plaza Holding temizliği
– Plaza Ofis temizliği
– Plaza çay ve yemek servis elemanı
– Plaza HOLDİNG İnşaat temizliği
– Plaza Halı yıkama hizmetleri
– PLAZA Dış cephe temizliği
– Bina Plaza holding temizliği Konularında Ücretsiz keşif için bizi arayabilirsiniz. KAYA Temizlik Hizmetleri 9 yıldır Kurumsal ve Bireysel Çözümlerle Temizlik Şirketleri Olarak Hizmetlerine devam etmektedir. Tüm Plaza Temizlik ve Yıkama işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere eğitimli temizlik personeli ile hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Bizimle irtibata geçmekten lütfen çekinmeyiniz..

SGK’LI ve İş Güvenlikli güler yüzlü personellerimiz ile bütçenizi aşmayacak uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.KAYA Temizlik olarak sizlere, eviniz gibi tertemiz bir ortam sunmaktayız. Başta olmak üzere, Diyarbakır plaza temizliği denildiğinde en çok tercih edilen firmayız.


Call Now ButtonTek Tıkla Ara!
WhatsApp chat