Merdiven Temizliği

Apartman Merdiven Temizlik Şirketi KAYA Temizlik, Tekirdağ ili ve çevrelerinde profesyonel apartman merdiven temizlik hizmetleri sunmaktadır. Kapıcıların apartman sakinlerine ne büyük bir külfet olduğunu düşünen apartman yönetimleri ekonomik rakamlarla sunan KAYA Temizlik Şirketi ile tanışmanın mutluluğunu yaşıyor. Siz de bu büyük yükten kurtulup hem ekonomik, hem de profesyonel yaklaşımlarla apartman, site, iş merkezi gibi insan sirkülasyonunun çok olduğu ortak kullanım alanlarının temizliğini şirkete yaptırmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

MERDİVEN TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Merdiven ve trabzanların tozları temizlenmektedir.Merdiven temizliğinde kimyasal olarak zararsız genel temizlik maddesi kullanılmaktadır.Asansör içleri ve kapı önleri dahildir.Posta kutusu, su sayaçları, elektrik gösterge levhaların temiz görünümü muhafaza edilmektedir. Tavanlardaki örümcek ağları temizlenmektedir.Bina girişi mıntıka temizliği yapılmaktadır.Temizlik bölgeye göre bireysel olarak veya ekip halinde yerine getirilmekte ve 1-3 kişilik ekipten oluşmaktadır.Su talebi listede sıra takip edilerek evlerden temin edilmektedir.Bütün temizlik araç-gereçleri ve kimyasallar tarafımızdan temin edilmektedir.Temizlik bittikten sonra binanın mis gibi kokması için parfüm sıkılmaktadır.

MERDİVEN TEMİZLİK PERSONELİ SİGORTALI OLMAK ZORUNDA MI?

Bilindiği üzere sosyal güvenlik sistemimizde her türlü sigortalılık 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’na göre düzenlenmiş bulunuyor. Bu kanunun sigortalı kabul ettiği kesimlerden birini de ev hizmetlerinde çalışanlar oluşturuyor. Yalnızca apartmanlarda yer silenler değil kapıcılar, cam silenler, bakıcılar, dadılar ve her türlü ev hizmetlerinde çalışanlar sigortalı sayılıyor. Kişiye gündelikçi, bakıcı, temizlikçi, şoför, bahçıvan, dadı, cam silici gibi isimler verilmesi sigortalı olması gerektiği gerçeğini değiştirmiyor. Başka bir deyişle bu kişileri sigortalı bildirmek zorunlu, bildirilmez ise de yüksek oranda cezaları var. Firmamızda görevli personellerin tüm sosyal hakları (ssk, yol, yemek) tarafımızdan karşılanmaktadır. Vergi levhası olmayan kaçak şahıslarla çalışmak suçtur ve ağır cezaları vardır. LÜTFEN SUÇA ORTAK OLMAYINIZ..

SGK’LI ve İş Güvenlikli güler yüzlü personellerimiz ile bütçenizi aşmayacak uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.KAYA Temizlik olarak sizlere, eviniz gibi tertemiz bir ortam sunmaktayız. Başta Diyarbakır Merkez olmak üzere, Diyarbakır merdiven temizliği denildiğinde en çok tercih edilen firmayız.


Call Now ButtonTek Tıkla Ara!
WhatsApp chat