İnşaat Temizliği

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın KAYA burada. Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur.Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır. Takım Arkadaşı 1: Camlardaki bantları, harç ve boyaları özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizler. Daha sonra camlara özel aletlerle camları siler . Takım Arkadaşı 2: Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntılarının önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliği yapar.

Takım Arkadaşı 3: WC ve lavaboların ve mevcut fayansların uygun kimyasallarla temizliğini yapar. Takım Arkadaşı 4: Mutfak dolapların içini ve dışının temizliğini yapar . Son olarak işlerini bitiren elemanlar zemini sıfırlayarak oda, oda işi bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar. Firmamızın temizlik esnasında kullandığı ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması olarak en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. NOT: İdaa ediyoruz Trakya’ da İnşaat sonrası ve tadilat sonrası denince 9 yıllık tecrübe ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize %100 menuniyet garantisi veriyoruz. HiZMETLERİMİZ Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik Diyarbakır,İnşaat Sonrası temizlik Firmaları,İnşat Sonrası Temizlik Şirketleri, Diyarbakır İnşaat Temizliği,İnşaat Sonrası Temizliği Diyarbakır, Diyarbakır Tadilat Sonrası Temizlik,Tadilat Sonrası Temizlik, Firması Diyarbakır PVC BANTLARINA KESİN ÇÖZÜM BASINÇLI BUHAR MAKİNESİ İLE TÜM BANTLARI VE BOYA KALINTILARINI ORTADAN KALDIRIYORUZ…

SGK’LI ve İş Güvenlikli güler yüzlü personellerimiz ile bütçenizi aşmayacak uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.KAYA Temizlik olarak sizlere, tertemiz bir ortam sunmaktayız. inşaat temizliği denildiğinde en çok tercih edilen firmayız.


Call Now ButtonTek Tıkla Ara!
WhatsApp chat