Ev Temizliği

Villa ve köşklerinizin temizliği konusunda işinde uzman temizlik personelleri ile hizmet vermektedir. Firmamız tebrübeli temizlik personeli ile villarınızda temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. Villalarınızın temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir. Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamaları ile bilginize sunulmuştur. KAYA Temizlik Firması sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt eder.

Ev temizliği hizmetleri evin konumuna göre; boş ev temizliği – eşyalı ev temizliği – boş daire temizliği – inşaat sonrası ev temizliği – yangın sonrası ev temizlik – su baskını ev temizliği – ev halı yıkama temizliği – boya badana sonrası ev temizliği – yazlık ev temizliği – dubleks ev temizliği – yeni ev temizliği gibi birkaç değişik şekilde olabilmektedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekonomik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik, işleriniz ekiplerimizle 1 günde teslim edilir.

SGK’LI ve İş Güvenlikli güler yüzlü personellerimiz ile bütçenizi aşmayacak uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.KAYA Temizlik olarak sizlere, tertemiz bir ortam sunmaktayız. temizlik  denildiğinde en çok tercih edilen firma. Kaya temizlik


Call Now ButtonTek Tıkla Ara!
WhatsApp chat