Apartman Temizliği

Apartman Temizliği ve Çöp Alımında Yaptığımız İşlerin Aylık Programı
* Günlük çöp alımı işi, giriş katının ve asansör içinin günlük temizliği,
* Haftada 1 defa ayda 4 defa olmak üzere apartmanın genel temizliği,
* Apartman genel temizliğinde yukarıdan aşağı merdivenlerin, demirlerin ve ara camların temizlenmesi, apartman dış çevre temizliğinin yapılması

APARTMANDA MERDİVEN TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Merdiven ve trabzanların tozları temizlenmektedir. Merdiven temizliğinde kimyasal olarak zararsız genel temizlik maddesi kullanılmaktadır. Asansör içleri ve kapı önleri dahildir. Evlerin kapı pervazları silinmektedir. Binanın dış kapısı ve girişteki korkuluklardaki tozlar alınmaktadır. Kapıya yapıtırılan reklam amaçlı etiketler çizmeyen jiletle kazınmaktadır. Posta kutusu, su sayaçları, elektrik gösterge levhaların temiz görünümü muhafaza edilmektedir. Tavanlardaki örümcek ağları temizlenmektedir. Bina girişindeki çöpler alınmaktadır. Temizlik bölgeye göre bireysel olarak veya ekip halinde yerine getirilmekte ve 1-3 kişilik ekipten oluşmaktadır. Su talebi listede sıra takip edilerek evlerden temin edilmektedir. Bütün temizlik araç-gereçleri ve kimyasallar tarafımızdan temin edilmektedir. Temizlik bittikten sonra binanın mis gibi kokması için parfüm sıkılmaktadır.
MERDİVEN TEMİZLİĞİNDE KULLANILAN MALZEMELER 1- Pis ve temiz su olmak üzere 2 kova kullanılmaktadır. 2- Çamaşır suyu yerine güzel kokulu genel temizlik maddesi kullanılmaktadır. 3- Sert-yumuşak fırça ve çekecek kullanılmaktadır. 4- Islak ve kuru olmak üzere 2 türlü mop kullanılmaktadır. 5- Kullanılan bezlerin tamamı mikrofiberdir, sanayi tip sarı bez kullanılmamaktadır. 6- Temizlik bittikten sonra parfüm kullanılmaktadır.

SGK’LI ve İş Güvenlikli güler yüzlü personellerimiz ile bütçenizi aşmayacak uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.KAYA Temizlik olarak sizlere, eviniz gibi tertemiz bir ortam sunmaktayız. Başta Diyarbakir olmak üzere, Bina Temizliği,  İnşaat Sonrası temizliği yapan temizliği denildiğinde en çok tercih edilen firmayız.


Call Now ButtonTek Tıkla Ara!
WhatsApp chat