Diyarbakır Bismil Temizlik Hizmeti

Diyarbakır’da temizlik denildiğinde akla Kaya Temizlik gelir. Bu durum 9 yıllık tecrübenin yanında başarılı hizmetlerden kaynaklanmaktadır. Sadık müşteri kitlemize aylık, haftalık ya da günlük olarak hizmet veriyoruz. Bismil temizlik hizmeti ile Diyarbakır temizlik hizmetimiz arasında kalite bakımından fark yoktur. Bu gibi pek çok sebebin sonucu olarak iş yerini temizlediğimiz müşterilerimizin evlerini hatta yakınlarının ofis ve evlerini de temizliyoruz. Katlanılan memnuniyet seviyemiz müşteri kitlemizi her geçen gün artırırken kazandığımız müşterilerimiz bizim sürekli büyüme ilhamımızı oluşturuyor.

 Ev Temizliklerinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

 Temizlik yaptığımız alanlardaki eşyalar farklı özellikte olabilir. Biz temizlediğimiz her perde için aynı yöntemi kullanmıyoruz. Gümüşlerin tozunu almak, çiçek sulamak, ipek halı temizlemek ya da en basitinden yıpratmadan parke temizlemek gibi pek çok alanda temizlik kriterlerine uyuyoruz.

 Müşterilerimizin eşyalarına zarar vermemek birinci önceliğimizdir. Bu titizliğimiz sadık müşteri kitlemiz tarafından bilinir. Alınan temizlik işi sonrasında mekan teslim edilmeden defalarca kontrol edilerek tamamen temiz olduğundan emin olduktan sonra teslim edilir.

 Hızlı Çalışanlar Müşterinin Kıymetli Zamanını Almaz

 Kaya temizlik olarak biz müşterilerimizin temiz mekanlara sahip olmasını sağlarken boşu boşuna zaman kaybı yaşamasını istemeyiz. Bir çok mekanda çalışma esnasında iş ya da ev hayatı devam eder. Bu nedenle rutini aksatmadan temizlik yapmak çalışanlarımız için çok önemlidir. Kaliteli temizlik malzemeleri ile lekeler kolayca temizlenir. İncelik istenilen alanlar için daha fazla zaman harcanılacak ise tüm bu planlamalar işin başından yapılarak tam zamanında teslimat yapılarak temizlik işi tamamlanır.


Call Now ButtonTek Tıkla Ara!
WhatsApp chat